750 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz / Tüm Ürünlerde Geçerli % 5 İlave İNDİRİM
2000 tl ve Üzeri alışverişerinize Vade farksız 3 Taksit 7 Gün İçinde Ücretsiz iade Havale ile ödemede % 3 indirim Hızlı Teslimat Net % 20 indirim 2000 tl ve Üzeri alışverişerinize Vade farksız 3 Taksit 7 Gün İçinde Ücretsiz iade Havale ile ödemede % 3 indirim Hızlı Teslimat Net % 20 indirim 2000 tl ve Üzeri alışverişerinize Vade farksız 3 Taksit 7 Gün İçinde Ücretsiz iade Havale ile ödemede % 3 indirim Hızlı Teslimat Net % 20 indirim 2000 tl ve Üzeri alışverişerinize Vade farksız 3 Taksit 7 Gün İçinde Ücretsiz iade Havale ile ödemede % 3 indirim Hızlı Teslimat Net % 20 indirim

ışıklı yüzük kutusu nedir ?

Tarih: 19.01.2024 15:58
ışıklı yüzük kutusu nedir ?

evlilik teklifi, hayatınız boyunca güzel hatırlamak isteyeceğiniz en özel andır. Yapacağınız teklif kadar, teklifi nasıl sunduğunuzda önemlidir. Partnerinizi mutlu edecek,  Işıklı yüzük kutusu, özel günlerinizi mükemmele dönüştürür. Led ışık özelliği ile yüzüğün öne çıkmasını sağlar. Yumuşak bir süngere ve led ışık mekanizmasına sahiptir, pil ile çalışmaktadır, pil ömrü ise uzun süreli dayanıklılık gösterir. Sağlam olarak üretilmiş ışıklı yüzük kutularımız, dış etkenlere karşı da yüzüğünüzü koruyacaktır. Işık yansıması kutu dışına çıkar ve mücevherlerinizi daha parlak gösterir. Yüzüklerinizin ışıltısını ışıklı yüzük kutularımız ile öne çıkarabilirsiniz.

Işıklı yüzük kutusu, beyaz, siyah, kırmızı ve lacivert renk seçeneklerinden oluşur. Renk ve özel logo baskı seçeneği de bulunmaktadır. Özel el işçiliği ile üretimi yapılır. Kutu ve ışık kalitesi ile hediyeleriniz ön plana çıkar. Işığı yakalaması ve çevrenizdeki herkesin gözlerini kamaştırması açısından mükemmel bir tercih olacaktır.

Vereceğiniz toptan ışıklı yüzük kutusu siparişleriniz için Türkiye’nin her yerine teslimat yapmaktayız. Kuyumcuların aradığı prestijli kuyumcu kutuları, en uygun fiyatlar ile Özer kutu da bulunmaktadır. Ürünlerimizi üretim aşamasından paketleme aşamasına kadar takip etmekteyiz. 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...